אינדקסאינדקס  PortalPortal  GalleryGallery  FAQFAQ  הרשםהרשם  התחברהתחבר  
Poll
מה אתם חושבים על הפורום?
מצוין
56%
 56% [ 9 ]
טוב
19%
 19% [ 3 ]
גרוע
6%
 6% [ 1 ]
יש מקום לשיפור
19%
 19% [ 3 ]
סך-הכל הצבעות : 16
Top posters
Magen David

Dimatheking94

Tom

nenev11

BTomer

livelifelove

odedfisher

קובי די

CueClub

Dv6

חיפוש

Display results as :

Rechercher Advanced Search

Share | 

טיפים & חוקים

Go down 
מחברהודעה
Magen David
חבר בכיר
חבר בכיר

מספר הודעות : 177

הודעהנושא: טיפים & חוקים   Fri 15 Aug - 22:20

1# תמיד לשמור על הערים שלכם שמחים עם הרבה ייו ומוזאונים ,ושימו לב שאתם מקבלים הרבה אנשים(שדרגו את בניין העירייה);ותדאגו לישמור שהחומה שלכם תהיה ברמה של בניין העירייה(או שהתוקפים יקבלו בונס תקיפה)!!!

**2# הגנה זה חובה, תבנו הרבה פלנקסים ותשאירו אותם בבית, ספינות מלחמה גם הן חובה להגנה, תבנו את הכי טוב שאתם יכולם, ותשדרגו אותם!!!**

**3# אם מישהו תוקף אותכם מברית חזקה או שאתם לא יכולם להתמודד איתם לבד תודיעו לי מייד, יש לי כוח שיכנוע אני יתקן את זה בדרך כזו או אחרת :)!!!**

**4# תודיעו לי אם אתם הולכים להיות לא פעילים יותר מ 5 ימים אני מוכן לישמור על החשבון של כל אחד!!!**

**5# תמיד לעזור עם משאבים לחברי GOW (כל עזרה תמיד תתקבל בברכה)!!!**

**6# כל התקפה על ברית אחרת חייבת לעבור דרכי תבקשו אישור לפני תקיפת אנשי ברית אחרים אלא אם הם קטנים וחלשים בלי ברית גדולה!!!**

**7# כל דבר שאתם חושבים שאפשר לשפר, תשלחו לי הודעה כדי שנוכל לשפר את הברית!!!**

**8# כלל נורא חשוב *** אל תשקרו לי או לחברי הברית, תעשו את זה וזה יגרום לכם להדחה מהברית!!!!!!

**9# תדאגו שבאי שלכם תורמים הרבה באופן קבוע למינסרה ולמכרה אם יש אנשים שלא תורמים תעירו להם יש לכם את הזכות המלאה לעשות את זה!!!**

****10# אם אני לא נימצא יש לכם את יועצי הברית שהם Dimatheking94, yahodim, livelifelove
שאחראים בזמן העדרותי

טיפים & חוקים
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1